Статті

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ЗАЯВИ ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ СФГ «УРОЖАЙ» ДЛЯ БУДІВНИЦТВА ДОРОЖНЬОГО СЕРВІСУ

Роменська районна державна адміністрація повідомляє про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (СЕО) містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки для будівництва дорожнього сервісу, обмеженої автошляхами Р-60, полосою відведення АТ «Українська залізниця» та межею с. Андріяшівка, яка знаходиться на території Андріяшівської сільської ради, Роменського району, Сумської області за межами населених пунктів».

Відповідно до ст. 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» розпочато процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінкидетального плану території земельної ділянки СФГ «УРОЖАЙ» для будівництва дорожнього сервісу, обмеженої автошляхом Р-60, полосою відведення АТ «Українська залізниця» та межею с. Андріяшівка, яка знаходиться на території Андріяшівської сільської ради, Роменського району, Сумської області за межами населених пунктів.

Замовником розділу «Охорона навколишнього природного середовища» є Роменська районна державна адміністрація.

Строк громадського обговорення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки встановлюється замовником і не може становити менш як 15 днів з дня її оприлюднення.

Строк завершення розгляду пропозицій – 06.02.2020 року.